Instagram’dan Resmi Açıklama: Çoklu Hesap Yönetimi Aktif

Yazar: Ömer LAYIK tarih: 09/02/2016
Instagram dün Twitter’dan yaptığı resmi açıklamada uzun zamandır beklenen güncellemeyi yaptığını açıkladı. Bazı kullanıcılar da çoklu hesap desteğini mobil cihazlarında görmeye başladığını söylediler. Şu an için 5 hesaba kadar aynı mobil cihazdan çıkış yapmadan hesap yönetme özelliği Instagram’a eklendi. Instagram ayarlar sayfasında “Hesap Ekle” seçeneği görünüyorsa siz de bu özelliği kullanmaya başlayabilirsiniz. Resmi açıklama sonrası […]

Ömer LAYIK
Instagram dün Twitter’dan yaptığı resmi açıklamada uzun zamandır beklenen güncellemeyi yaptığını açıkladı. Bazı kullanıcılar da çoklu hesap desteğini mobil cihazlarında görmeye başladığını söylediler. Şu an için 5 hesaba kadar aynı mobil cihazdan çıkış yapmadan hesap yönetme özelliği Instagram’a eklendi.
Ömer LAYIK
Instagram ayarlar sayfasında “Hesap Ekle” seçeneği görünüyorsa siz de bu özelliği kullanmaya başlayabilirsiniz. Resmi açıklama sonrası Instagram’da çoklu hesap yöneten kullanıcılar bir hayli memnun olmuştur. Bildirimler için ise beklenen son geçiş yaptığınız hesabın bildiriminlerinin mobil cihazınıza gelmesi, aksi durumda 5 hesaptan birden bildirim yapmak mobil cihazlarınızın bataryasını bi hayli zorlayabilirdi.
Instagram’ın 7.15 versiyonuna sahip Android ve iOS kullanıcıları bu güncellemeyi telefonuna görebilecek. Bu hafta içerisinde herkesin çoklu hesap desteğine sahip olmasını bekliyoruz.
Instagram’da reklam ya da hesap yönetim desteğine ihtiyacınız varsa lütfen bizimle iletişime geçin.

10 yıllık tecrübe ile mutlu müşteriler.

Benzer paylaşımlar

Top magnifierarrow-down