İnstagram’da Yeni Bir Dönem Başlayacak

Yazar: Ömer LAYIK tarih: 21/06/2022
Dünya genelinde pek çok kullanıcının severek ve büyük bir ilgi ile takip ettiği sosyal medya haberleşme, canlı yayın açma, video paylaşma, canlı arama yapma özelliği ile ilgi odağı olan İnstagram sosyal medya uygulamasında artık yeni bir dönem başlayacak. Bu yeni dönem ile birlikte artık instagram sosyal medya uygulaması üzerinden instagram anahtar kelime arama bulucu işlemlerinizi […]

Dünya genelinde pek çok kullanıcının severek ve büyük bir ilgi ile takip ettiği sosyal medya haberleşme, canlı yayın açma, video paylaşma, canlı arama yapma özelliği ile ilgi odağı olan İnstagram sosyal medya uygulamasında artık yeni bir dönem başlayacak. Bu yeni dönem ile birlikte artık instagram sosyal medya uygulaması üzerinden instagram anahtar kelime arama bulucu işlemlerinizi gerçekleştirme imkanına sahip olacaksınız.

 İnstagram kelime arama bulucu özelliği sayesinde artık instagram’ın arama motorunda anahtar kelimeler yoğun olarak kullanılmış olacak. İnstagram sosyal medya platformu özellikle ifade edilmesi gerekmektedir ki arama motorundaki bu yeni özeliğini başta Amerika Birleşik Devletleri’nde olmak üzere,  İrlanda, İngiltere, Kanada ve 6 diğer ülkelerde de yayınladığını geçtiğimiz günlerde ifade etti. Bunun yanı sıra bu yeni özellik ile birlikte  artık instagram sosyal medya uygulaması kullanıcıları gönderileri aramak için hashtag açmaları yeterli. Bu hashtag açma işlemleri ise yeni özellik olarak kabul edilen instagram arama sekmesinde yer alacak olan instagram anahtar kelime bulucu  özelliği arama motorunda aktif hale getirilecek.

İnstagram bunun yanı sıra bu yeni özelliğini Türkiye’de de denemeye çalışıyor.  Özellikle Türkiye’de yaşamakta olan Türk  kullanıcılar instagram’ın bu yeni özelliğini oldukça çok sevdiklerini dile getirdiler. Örneğin İnstagram arama motoruna son zamanlarda oldukça iyi çıkış yapan yakışıklı sanatçı Emircan İğrek’in konser videolarını seyretmek istiyorsanız Emircan İğrek’in konser videolarının takipçiler tarafından aynı platformda paylaşıldığı bir platforma geçiş yapmak istiyorsanız instagram arama motoruna #emircaniğrekkonser yazmanız yeterli. Siz instagram arama motorunu hastag kullanarak istediğiniz anahtar kelime bulucusunu yazdıktan sonra pek çok konu ile ilgili pek çok video ve resimleri aynı platformlarda görebilme  imkanına sahip olduğunuzu özellikle belirtmek isteriz.

İnstagram sosyal medya platformu her daim milyonlarca kullanıcıya farklı yeni özellik ile gelmekte. Canlı yayın açma özelliğinden, arama yapabilme özelliğine kadar, hikayelerde efekt ekleme özelliğinden, reels video çekebilme, beğendiğiniz fotoğraf ve videoları kaydetme özelliklerine kadar pek çok yeni özellik İnstagram sosyal medya platformunda kullanıcılar ile buluşuyor. Her geçen gün yeni özelliklere imza atan İnstagram’ın hızına yetişmek neredeyse mümkün değil.

10 yıllık tecrübe ile mutlu müşteriler.

Benzer paylaşımlar

Top magnifierarrow-down