Instagram’a yeni özellik: Çoklu fotoğraf paylaşımı

Yazar: Ömer LAYIK tarih: 02/02/2017
Instagram tek gönderide çoklu fotoğraf paylaşımı özelliğini getiriyor. Detaylar haberimizde… Instagram’a yeni gelecek özellikle birlikte reklamverenlerin Carousel olarak kullanabildiği gibi, tek gönderide fotoğraf albümü paylaşmak mümkün olacak. Tek gönderide paylaşılan fotoğrafların tamamı sağa ve sola kaydırılarak bakılabiliyor. Bu yenilik mecranın biraz daha Facebook‘a benzemesine neden olacak gibi görünüyor. 10 fotoğraf veya videonun seçilebileceği Carousel paylaşımda […]

Instagram tek gönderide çoklu fotoğraf paylaşımı özelliğini getiriyor. Detaylar haberimizde…

Instagram’a yeni gelecek özellikle birlikte reklamverenlerin Carousel olarak kullanabildiği gibi, tek gönderide fotoğraf albümü paylaşmak mümkün olacak. Tek gönderide paylaşılan fotoğrafların tamamı sağa ve sola kaydırılarak bakılabiliyor. Bu yenilik mecranın biraz daha Facebook‘a benzemesine neden olacak gibi görünüyor.

10 fotoğraf veya videonun seçilebileceği Carousel paylaşımda tek bir filtreyi tüm içeriklere uygulamak  ve istenirse her birine ayrı ayrı filtreler uygulamak da mümkün oluyor. Bu özellik sayesinde birden fazla fotoğrafı aynı başlık altında toplamak mümkün olacak.  Instagram’ın yeni özelliğinin diğer kullanıcılara ne zaman geleceği henüz açıklanmış değil.
10 yıllık tecrübe ile mutlu müşteriler.

Benzer paylaşımlar

Top magnifierarrow-down