INSTAGRAM KEŞFETE DÜŞME TEKNİKLERİ

Yazar: Ömer LAYIK tarih: 21/04/2023
                         İnstagram sosyal medya  uygulaması kullanıcıların aynı platforrm içerisinde haberleşme, mesajlaşma, görüntülü ve sesli konuşma, video çekme, yayınlama, yorum yapma özelliklerine sahip oldukları bir sosyal medya platformudur. İnstagram sosyal medya hesabınız var ise pek çok özellikleri bir arada kullanabilme imkanına sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda […]

                        

İnstagram sosyal medya  uygulaması kullanıcıların aynı platforrm içerisinde haberleşme, mesajlaşma, görüntülü ve sesli konuşma, video çekme, yayınlama, yorum yapma özelliklerine sahip oldukları bir sosyal medya platformudur. İnstagram sosyal medya hesabınız var ise pek çok özellikleri bir arada kullanabilme imkanına sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda İnstagram sosyal medya hesabınızda keşfet  özelliği de yer almaktadır. Eğer  kişisel ya da kurumsal olarak açtığınız instagram sosyal medya hesabınızın keşfet sayfalarında bulunmasını istiyorsanız bunun için öncelikle sosyal medya hesabınızda aktif bir şekilde  takipçileriniz ile etkileşim halinde olmanız gerekmektedir. Eğer takipçileriniz ile etkileşiminiz pasif durumda ise İnstagram keşfet sayfasına  videolarınız ya da fotoğraflarınız düşmeyecektir.

İnstagram keşfet platformu sayesinde hedef kitlenizi belirleyerek  pek çok kitleye aynı anda hitabet edebilme imkanına sahip olduğunuzu özellikle bilmenizi isteriz. Bunun yanı sıra İnstagram keşfet sayfasına  sosyal medya hesabınız düştüğü taktirde takipçileriniz de ciddi derecede artış olduğunu  fark edebilirsiniz. İnstagram keşfet sayfasına düşmek için belli başlı kriterlere dikkat edip özen göstermeniz oldukça önemli durumlardan biri olarak karşınıza çıkar.  Bu duruma pek çok örneği verebiliriz. Öncelikle sosyal medya hesabınızda ilgi çekici ve kaliteli videolar, fotoğraflar  paylaşmaya özen göstermeniz gerekmektedir. Takipçi sayınızın çok olması aynı zamanda daha fazla etkileşim almanıza  zemin hazırlar.

 Bunun yanı sıra takipçileriniz  fotoğraf ya da videonuza yorumda bulunduğunda  kısa sürede yanıt vermeye özen göstermeniz gerekir.  İnstagram üzerinden keşfet sayfanıza düşmek istiyor iseniz mümkün olduğu kadar reklam yapmaya dikkat ediniz. Eğer instagram sosyal medya hesabınızda reklam yapmak istiyorsanız bunun için aslında yapmanız gereken işlem oldukça basit bir işlem olarak karşınıza çıkıyor. Bunun yanı sıra  konum bildirmek kişisel ya da kurumsal sayfanızın etkileşim almasına yardımcı olacaktır. İnstagram sosyal medya platformu üzerinden keşfet sayfasına düşmek istiyorsanız hesabınızı aktif bir şekilde kullandığınızdan emin olmalısınız. Hesabınızın spam ya da şikayet alması keşfet sayfasına sayfanızın düşmesini engelleyecektir. Sık sık düzenli olarak İnstagram keşfet videoları için reels videoları çekip yayınlar iseniz  instagram keşfet platformunda videolarınız ve fotoğraflarınız yayınlanacaktır.

10 yıllık tecrübe ile mutlu müşteriler.

Benzer paylaşımlar

Top magnifierarrow-down