İNSTAGRAM HESAP DONDURMA VE KAPATMA

Yazar: Ömer LAYIK tarih: 16/01/2023
  İnstagram sosyal medya platformu üzerinden hesap dondurma işlemlerini oldukça kolay bir şekilde yapabilme imkanına sahipsiniz. İnstagram hesabınızı bir süre kullanmak istemiyorsanız bunun için kalıcı olarak hesabınızı silmek yerine hesabınızı dondurma işlemini kısaca kolay bir şekilde gerçekleştirebilme hakkınız yer almaktadır. Aynı zamanda İnstagram sosyal medya hesabınızı kalıcı ve geçici olarak dondurabilirsiniz. Bu durum tamamı ile […]

 

İnstagram sosyal medya platformu üzerinden hesap dondurma işlemlerini oldukça kolay bir şekilde yapabilme imkanına sahipsiniz. İnstagram hesabınızı bir süre kullanmak istemiyorsanız bunun için kalıcı olarak hesabınızı silmek yerine hesabınızı dondurma işlemini kısaca kolay bir şekilde gerçekleştirebilme hakkınız yer almaktadır.

Aynı zamanda İnstagram sosyal medya hesabınızı kalıcı ve geçici olarak dondurabilirsiniz. Bu durum tamamı ile İnstagram sosyal medya hesabı tarafından size bırakılmıştır.  Bunun için yapmanız gerekmekte olan işlemler oldukça basittir. Öncelikle İnstagram kullanıcı adınızı ve şifrenizi sisteme yazarak siteye giriş yapmanız gerekmektedir. Daha sonrasında ise sağ üst bölümde profili düzenleyin seçeneğine tıklamalısınız.  Burada özellikle ifade edilmesi gerekir ki İnstagram sosyal medya hesabınızı geçici ya da kalıcı olarak dondurma istiyorsanız mutlaka Google Play ya da App Store mağazaları üzerinden  mobil olarak indirmeniz gerekmektedir.

Aksi taktirde İnstagram sosyal medya hesabınızı dondurma işlemini gerçekleştirmemiş olursunuz.  Burada son aşamada İnstagram tarafından kullanıcılara hesaplarını neden kapattıkları sorulmaktadır. İnstagram hesabınızı neden dondurduğunuzu ya da kapattığınızı belirtmek zorunluluk bildirmektedir.

10 yıllık tecrübe ile mutlu müşteriler.

Benzer paylaşımlar

Top magnifierarrow-down