İnstagram Hesabım Çalındı Nasıl Geri Alabilirim?

Yazar: Ömer LAYIK tarih: 16/12/2022
Dünya genelinde pek çok kullanıcıya sahip olması ile bilinen İnstagram sosyal medya uygulaması her geçen gün kullanıcılarına yeni fırsatlar ve yenilikler sunmaya devam etmektedir. İnstagram sosyal medya uygulaması bu kapsamda kişisel ya da kurumsal hesabınızı güvende tutmaya yardımcı olmak istemektedir. Kişisel ve kurumsal hesabınız herhangi bir şekilde 3. Kişiler tarafından risk ve tehdit altında ise […]

Dünya genelinde pek çok kullanıcıya sahip olması ile bilinen İnstagram sosyal medya uygulaması her geçen gün kullanıcılarına yeni fırsatlar ve yenilikler sunmaya devam etmektedir. İnstagram sosyal medya uygulaması bu kapsamda kişisel ya da kurumsal hesabınızı güvende tutmaya yardımcı olmak istemektedir.

Kişisel ve kurumsal hesabınız herhangi bir şekilde 3. Kişiler tarafından risk ve tehdit altında ise İnstagram sosyal medya uygulamasının bu yeniliği tam da sizin sorununuzu çözecek durumda karşınıza çıkmaktadır. Eğer İnstagram hesabınızın 3. Kişiler tarafından instagram hesabınız çalındığını ya da ele geçirildiğini  düşünüyorsanız  erişim sorununu ortadan kaldırmak ve mağdur kullanıcıları desteklemek amacı ile  www.instagram.com/hacked  oluşturuldu.

Şifrenizi unuttuysanız, hacklenmiş ya da kapatılmış bir hesabınızı tekrar aktif hale getirmek istiyorsanız e iki faktörlü kimlik doğrulamasından İnstagram sosyal medya hesabınıza giriş yapamıyorsanız mutlaka bu bağlantıya tıklayarak platform üzerindeki sorununuzu kısa süreler içerisinde çözüme kavuşturabilirsiniz.

Tüm dünya genelinde milyonlarca kişinin büyük bir ilgi odağı ile  takip ettiği İnstagram sosyal medya hesabı  öncelikle kullanıcılardan iki adımlı doğrulama faktörünü talep etmektedir. Bunun sebebi ise hiç şüphesiz ki  kullanıcıların siteye daha rahat  ve güvenli bir şekilde girmelerini kolaylaştırmaktır.

İnstagram bu yeniliği ile birlikte artık kullanıcılarına tek tık ile hesap erişiminin de açık olarak yer aldığını özellikle ifade etmek gerekir. Buraya tıkladığınız zaman hesap erişiminizi daha kolay bir şekilde aktif hale getirebileceksiniz.

Eğer İnstagram sosyal medya hesabınızda şifrenizi unuttuysanız ya da iki adımlı doğrulama faktörü ile siteye giriş yapamıyorsanız bu noktada İnstagram size hacked özelliği sayesinde yardımcı olmayı amaçlamaktadır.  Özellikle yukarıda belirtilmek de olan kaynaklar size  yol gösterecektir.

İnstagram sosyal medya platformu üzerinden otomatik olarak giriş yapacaksanız İnstagram hacked bu  noktada size kolaylık sağlamaktadır. Eğer birden fazla ilişkili hesabınız varsa bu  bağlamda İnstagram hackedden destek alabilme imkanına sahipsiniz.

İnstagram Hacked platformunun burada sunmuş olduğu özellik yine aynı şekilde  kullanıcıların İnstagram sosyal medya platformuna daha kolay bir şekilde girmesine yönelik adımlardır.

10 yıllık tecrübe ile mutlu müşteriler.

Benzer paylaşımlar

Top magnifierarrow-down