Huawei VR Resmen Tanıtıldı

Yazar: Ömer LAYIK tarih: 18/04/2016
Huawei VR tanıtıldı Kısa bir süre önce P9 ve P9 Plus modellerini tanıtan Huawei, Çin'de düzenlediği etklinlik ile sanal gerçeklik gözlüğü ürününü duyurdu. Huawei VR isimli sanal gerçeklik gözlüğü USB Type-C destekli ilk VR gözlüğü olma özelliği taşıyor. Çin'de düzenlenen P9 etkinliği sırasında resmi duyurusu yapılan Huawei VR sanal gerçeklik gözlüğü ilk etapta Samsung Gear […]

Huawei VR tanıtıldı
huawei-vr
Kısa bir süre önce P9 ve P9 Plus modellerini tanıtan Huawei, Çin'de düzenlediği etklinlik ile sanal gerçeklik gözlüğü ürününü duyurdu. Huawei VR isimli sanal gerçeklik gözlüğü USB Type-C destekli ilk VR gözlüğü olma özelliği taşıyor.
1460733563_7g0a1512-650-80
Çin'de düzenlenen P9 etkinliği sırasında resmi duyurusu yapılan Huawei VR sanal gerçeklik gözlüğü ilk etapta Samsung Gear VR ile büyük benzerliği ile dikkat çekiyor. Cihazın sağ tarafında dokunmatik yüzey ve geri butonu konumlandırılmış durumda. Tıpkı Gear VR'da olduğu gibi telefon yerleştirilerek kullanılan gözlük, P9 ve P9 Plus modellerinde olduğu gibi USB Type-C girişine sahip. Bu özelliği ile de ilk olmayı başaran cihazın satış tarihi ve fiyatı hakkında henüz bir açıklama yapılmadı.
huawei-p9-lansmanindan-ilk-kareler0

10 yıllık tecrübe ile mutlu müşteriler.

Benzer paylaşımlar

Top magnifierarrow-down