HTC 14 Farklı Renkle Gelecek!

Yazar: Ömer LAYIK tarih: 12/03/2016
Nisan ayı içerisinde tanıtımı yapılması planlanan HTC için detaylı bilgiler de gelmeye devam ediyor. İddialara göre HTC'nin yeni telefon modeli, 14 farklı renk seçeneği ile kullanıcılara seçim şansı tanıyacak. Nisan ayında tanıtımı yapılacak ve çok kısa bir sürenin ardından satışa çıkacak olan markanın amiral gemisi için en çok merak edilenlerden birisi de tasarım. Bugüne kadar […]

Nisan ayı içerisinde tanıtımı yapılması planlanan HTC için detaylı bilgiler de gelmeye devam ediyor.
htc-14-farkli-renkle-gelecek
İddialara göre HTC'nin yeni telefon modeli, 14 farklı renk seçeneği ile kullanıcılara seçim şansı tanıyacak. Nisan ayında tanıtımı yapılacak ve çok kısa bir sürenin ardından satışa çıkacak olan markanın amiral gemisi için en çok merak edilenlerden birisi de tasarım.
Bugüne kadar HTC tarafından hiçbir bilgi sızdırılmayan telefon gizlilik içinde yürütülürken, yeni modelin adının da ne olacağı net değil.
HTC 10 Mu Geliyor?
Evleaks adlı Twitter kullanıcısının yazdığı bir mesajda, markanın adı ile ilginç bir iddia öne atılırken, yeni model telefonun HTC 10 adıyla çıkarılacağı belirtildi. Fakat buna karşın cihaz hakkında kesinlik kazanan tek özellik 14 farklı renk ile cihazın üretileceği.
Kargon grisi, buzul gümüşü gibi farklı renklerin kullanılması beklenen cihaz, bu açıdan pek çok telefon modeline göre farklı bir konumda bulunacak. Bu kadar farklı renk seçenekleri ile satışa sunulan bir telefon bugüne kadar bulunmazken, HTC 10 ya da farklı isim ile kullanıcılara sunulacak telefon, pek çok soru işareti ile farklı bir pazarlama stratejisiyle sunulacak.

10 yıllık tecrübe ile mutlu müşteriler.

Benzer paylaşımlar

Top magnifierarrow-down