Hızlı Bilet Al. Film ve Seans Seç. www.biletinial.com

Yazar: Ömer LAYIK tarih: 09/03/2016
www.biletinial.com Vizyondaki filmlerin hangi sinemada oynadığını, fragmanlarını, sinema seanslarını görebilir, gelecek filmler hakkındaki tüm bilgilere buradan ulaşabilirsin. İşte sizi bekleyen ve hayatınızı kolaylaştıracak yeniliklerden bazıları: Biletiniz yazıcınızda! Şu an uyguladığımız ilk yenilik, tüketicinin isterse kendi biletini kendisinin yazdırma seçeneğidir. Bu seçenek ile biletinial.com’dan ve İnterbilet teknolojisi ile aldığınız biletinizi basit bir yazıcı yardımı ile ev veya […]

www.biletinial.com Vizyondaki filmlerin hangi sinemada oynadığını, fragmanlarını, sinema seanslarını görebilir, gelecek filmler hakkındaki tüm bilgilere buradan ulaşabilirsin.

filmmmmm
İşte sizi bekleyen ve hayatınızı kolaylaştıracak yeniliklerden bazıları:
Biletiniz yazıcınızda!
Şu an uyguladığımız ilk yenilik, tüketicinin isterse kendi biletini kendisinin yazdırma seçeneğidir. Bu seçenek ile biletinial.com’dan ve İnterbilet teknolojisi ile aldığınız biletinizi basit bir yazıcı yardımı ile ev veya ofis ortamında dahi bastırarak zahmetsizce ve gişe işkencesi yaşamadan etkinliğe gidip keyfiniz çıkartacaksınız.
Biletiniz cebinizde!
Bir diğer yenilik ise, Türkiye’deki Gsm operatörleri ile yaptığımız çalışmalar sonrası ancak önümüzdeki aylarda desteklenecek ve devreye girecektir. Bu yenilik ile, etkinliklere giriş biletleriniz, cep telefonunuza mms ile Barkod veya sms ile voucher veya Pdf link şeklinde gelecek, sizede etkinliğin keyfini çıkarmak kalacaktır.
Biletiniz telefonunuzda!
Günümüzde neredeyse tüm dünya tarafından yaygın şekilde kullanılan ve gündelik hayatta sağladığı kolaylıklar ile vazgeçilmez bir yer edinen akıllı telefonlar için geliştirdiğimiz özel uygulama sayesinde yolda hareket halindeyken bile hiçbir etkinliği kaçırmayacak ve bilet almanın kolaylığını yaşayacaksınız.
Gişe ve Voucher (Geçici Bilet)
Tüm bilet firmaları tarafından uygulanan yöntemler gişe satışları ve voucher ile yapılan satışlardır.

10 yıllık tecrübe ile mutlu müşteriler.

Benzer paylaşımlar

Top magnifierarrow-down