Google Play Ülke Değiştirme Nasıl Yapılır?

Yazar: Ömer LAYIK tarih: 18/04/2016
Google Play üzerinden Android işletim sistemine sahip telefon kullanıcılarının telefonlarına indirilebileceği pek çok uygulama ve oyun yer alsa da bu oyun ve uygulamalarda ülke sınırlaması olabilmektedir. Kullanıcıların ülke sınırlaması nedeniyle Türkiye'de uygulamalara erişememesi durumunda Google Play üzerinden ülke değiştirme işlemlerinin yapılması gerekmektedir Özellikle oynanmak istenen bir oyun bulunuyorsa bu oyunun hangi ülkelere açık olduğu öğrenilmeli […]

Google Play üzerinden Android işletim sistemine sahip telefon kullanıcılarının telefonlarına indirilebileceği pek çok uygulama ve oyun yer alsa da bu oyun ve uygulamalarda ülke sınırlaması olabilmektedir.
google-play-ulke-degistirme-nasil-yapilir
Kullanıcıların ülke sınırlaması nedeniyle Türkiye'de uygulamalara erişememesi durumunda Google Play üzerinden ülke değiştirme işlemlerinin yapılması gerekmektedir Özellikle oynanmak istenen bir oyun bulunuyorsa bu oyunun hangi ülkelere açık olduğu öğrenilmeli ve Google Play üzerinden ülke ayarları seçilmelidir. Google Play üzerinden ülke kısıtlamasını kaldırmak ve ülke değiştirmek isteyen kişilerin Hola'nın ücretsiz VPN uygulamasını kullanması gerekir.
Uygulama kurulduktan sonra cihazın yeniden başlatılması gerekmektedir. Cihaz yeniden başlatıldıktan sonra ise uygulama açılmalıdır.
1(70)
Uygulama açıldığında ise sol üst köşede yer alan uygulamalar bölümünden uygulamaların seçeneği seçilmelidir.

10 yıllık tecrübe ile mutlu müşteriler.

Benzer paylaşımlar

Top magnifierarrow-down