Google Play Store, yeni arayüzü ile güncellendi

Yazar: Ömer LAYIK tarih: 05/12/2016
Google Play Store güncellemesi ile uygulamalar hakkında daha fazla ayrıntı ve seçeneğe sahip olacağınız bir özellik geliyor. Teknoloji   Google Play Store, yeni arayüzü ile güncellendi Google, uygulama listeleri arasında gezinmenizi sağlayacak yeni kart tarzı özelliği ile Google Play Store’u güncellemeye başladı. Güncelleme herkese aynı anda sunulmadı ve yavaş yavaş yayılıyor. Görüntülere göre yeni kullanıcı arayüzü, […]

Google Play Store güncellemesi ile uygulamalar hakkında daha fazla ayrıntı ve seçeneğe sahip olacağınız bir özellik geliyor.

Google, uygulama listeleri arasında gezinmenizi sağlayacak yeni kart tarzı özelliği ile Google Play Store’u güncellemeye başladı. Güncelleme herkese aynı anda sunulmadı ve yavaş yavaş yayılıyor.
1480581932_google-play-store.jpg
Görüntülere göre yeni kullanıcı arayüzü, her bir uygulamaya daha fazla odaklanacak gibi görünüyor. Her uygulama aramasından sonra, sağa ve sola hızlıca geçebileceğiniz büyük kartlar göreceksiniz. Bu kartlarda, yükleme, kaldırma, açıklamalar ve daha fazla seçenek bulunacak.
Aşağıda bu değişikliğin gösterildiği videoyu izleyebilirsiniz.
10 yıllık tecrübe ile mutlu müşteriler.

Benzer paylaşımlar

Top magnifierarrow-down