GittiGidiyor.com ve Tatilsepeti.com’dan Pazaryeri Ortaklığı

Yazar: Ömer LAYIK tarih: 06/06/2017
  Gittigidiyor Blog‘da yayınlanan habere göre GittiGidiyor ve Tatilsepeti.com arasında gerçekleşen işbirliğiyle kullanıcılar GittiGidiyor Cadde’de yer alan Tatilsepeti.com mağazası üzerinden Türkiye'deki bütün otel ve uçuş fırsatına ulaşabilecek. Turizm sektöründe dijital dünyayı en iyi kullanan firmalardan olan Tatilsepeti.com Ayda 60 milyon tekil ziyaret alan ve yaklaşık 18 milyon kayıtlı üyesi bulunan e-ticaret platformu GittiGidiyor ile yeni bir işbirliğine imza attı. İş ortaklığı […]

Gittigidiyor Blog‘da yayınlanan habere göre GittiGidiyor ve Tatilsepeti.com arasında gerçekleşen işbirliğiyle kullanıcılar GittiGidiyor Cadde’de yer alan Tatilsepeti.com mağazası üzerinden Türkiye'deki bütün otel ve uçuş fırsatına ulaşabilecek.
Turizm sektöründe dijital dünyayı en iyi kullanan firmalardan olan Tatilsepeti.com Ayda 60 milyon tekil ziyaret alan ve yaklaşık 18 milyon kayıtlı üyesi bulunan e-ticaret platformu GittiGidiyor ile yeni bir işbirliğine imza attı. İş ortaklığı kapsamında kullanıcılar, GittiGidiyor Cadde’de yer alan “Tatil Sepeti ” mağazasına girerek listelenen tatil fırsatlarından yararlanabiliyor. Bu sayede, yurt içi ve yurt dışında binlerce otel alternatifi, turlar ve uçak biletleri artık GittiGidiyor üzerinden alabilecekler.
GittiGidiyor’da ürün yelpazesini daha da genişletiyoruz
Bu önemli işbirliğiyle ilgili GittiGidiyor Genel Müdürü Öget Kantarcı, “GittiGidiyor olarak öncelikli hedeflerimizden biri Türkiye’de e-ticaret sektörünün gelişmesi ve büyümesine katkı sağlamak. Sektöre öncülük eden bir pazaryeri olarak klasik perakendecileri ve KOBİ’leri sisteme dahil etmek kadar, farklı alanlarda satış yapan e-ticaret sitelerinin GittiGidiyor‘da mağaza açmasını da önemsiyoruz. GittiGidiyor, 50’den fazla kategoride 15 milyon ürün bulunan dev bir platform. Türkiye’nin önde gelen turizm portalı Tatilsepeti.com ile yaptığımız işbirliği sayesinde, kullanıcılarımıza tatil seçenekleri de sunarak ürün yelpazesini daha da genişletiyoruz” dedi.
Tatisepeti.com Genel Müdürü Koray Küçükyılmaz da, “Bir eBay şirketi olan GittiGidiyor Türkiye’deki en köklü e-ticaret siteleri arasında. Tatilsepeti.com olarak ilk kez online bir pazaryeriyle böyle bir işbirliği kuruyoruz. Müşteri odaklı yaklaşımıyla kullanıcılarına güven veren GittiGidiyor ile gerçekleştirdiğimiz işbirliği sayesinde daha fazla kullanıcıya ulaşarak etki alanımızı genişleteceğiz” diye konuştu.
10 yıllık tecrübe ile mutlu müşteriler.

Benzer paylaşımlar

Top magnifierarrow-down