Genç geliştiricilerden öğrencilere ders çalıştıran proje!

Yazar: Ömer LAYIK tarih: 17/11/2016
Ne Çalıştım ile kimin hangi derse çalıştığını bileceksiniz!   Teknoloji  - Genç geliştiricilerden öğrencilere ders çalıştıran proje! 17/11/2016 12:39 17 Yaşında 2 liseli developer Muhammet Arda Yıldız ve Muhammed Zaim geliştirdikleri yeni girişim projesi ile öğrencilere destek oluyor. Genç geliştiriciler, Ne Çalıştım adlı pojesi iles çalışmaya yönlendiriyor. Ne Çalıştım nedir? Ne Çalıştım adlı girişim, neler çalıştığınızı […]

Ne Çalıştım ile kimin hangi derse çalıştığını bileceksiniz!


17/11/2016 12:39

17 Yaşında 2 liseli developer Muhammet Arda Yıldız ve Muhammed Zaim geliştirdikleri yeni girişim projesi ile öğrencilere destek oluyor. Genç geliştiriciler, Ne Çalıştım adlı pojesi iles çalışmaya yönlendiriyor.

Ne Çalıştım nedir?

Ne Çalıştım adlı girişim, neler çalıştığınızı not alabileceğiniz ve arkadaşlarınız ile tatlı bir rekabete girebileceğiniz bir web girişimi olarak tanımlıyor. Mesela siz Udacity, Udemy, Lynda, dershane, etüt merkezi veya benzeri yerlerden bir kurs alıyorsunuz, bir şeyler öğreniyorsunuz, bunu ekliyorsunuz ve de öğrendiklerinizi not alabiliyorsunuz. Şu an betadayız olan uygulamaya çok güzel yenilikler ekleneceği söyleniyor.

Öğrenciler için Ne Çalıştım

Öğrenciler neler çalıştıklarını sisteme girerek düzenli olarak neler çalıştıklarını görebiliyor hem de arkadaşlarının neler çalıştıklarını görerek tatlı bir rekabet havası oluşmuş oluyor.

 1479307269_anasayfanecalisiyor.png

Öğretmenler için Ne Çalıştım

Öğretmenler öğrencilerinin neler çalıştığını görebiliyor hem de Ne Çalıştım üzerinden ödev takibi yapabiliyor.

Okullar için Ne Çalıştım

Okullar, öğretmenlerinin neler yaptığını inceleyebilirken öğrencilerinin de neler çalıştığını ve eğitim düzeylerini ölçebiliyor.

Okullar, öğretmenlerinin neler yaptığını inceleyebilirken öğrencilerinin de neler çalıştığını ve eğitim düzeylerini ölçebiliyor.

Ne Çalıştım her zaman öğrenciler için ücretsiz hizmet verecektir.

 

10 yıllık tecrübe ile mutlu müşteriler.

Benzer paylaşımlar

Top magnifierarrow-down