Galaxy S8'in iPhone 7'den daha iyi 8 özelliği

Yazar: Ömer LAYIK tarih: 27/04/2017
  Samsung Galaxy S8'in Apple iPhone 7'den daha iyi sekiz özelliği. Galaxy S8, iPhone 7'ye göre ne kadar iyi? Samsung Galaxy S8 modellerin gelişi ile akıllı telefon pazarında tüm dengeler değişti. Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus gerçekten etkileyici özelliklerle geldi ve en güçlü rakibi iPhone 7’yi bu özellikleri ile geride bıraktı. Sizlere bu haberimizde, […]

 

Samsung Galaxy S8'in Apple iPhone 7'den daha iyi sekiz özelliği. Galaxy S8, iPhone 7'ye göre ne kadar iyi?

Samsung Galaxy S8 modellerin gelişi ile akıllı telefon pazarında tüm dengeler değişti. Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus gerçekten etkileyici özelliklerle geldi ve en güçlü rakibi iPhone 7’yi bu özellikleri ile geride bıraktı.
Sizlere bu haberimizde, Galaxy S8’in Apple’ın iPhone 7 modelinden daha iyi sekiz özelliğinden bahsedeceğiz.
Ekran
'Retina' teriminin hayali cazibesini bir an için bir kenara bırakın ve gerçeklere bakın. Galaxy S8, iPhone 7'den çok daha büyük bir ekrana sahip ama daha yüksek çözünürlük ve daha fazla piksel yoğunluğu sunuyor. Ayrıca, iPhone 7’ye göre çok daha iyi görüntüleme teknolojisi ve çok daha küçük çerçeveleri var.
1493279007_apple-iphone-7-vs-samsung-galaxy-s8-screen-840x472.jpg

Kulaklık girişi
Apple, geçen yıl, iPhone modellerinde daha iyi teknolojilere yer açmak için iPhone 7 ile 3.5 mm kulaklık bağlantı noktasına veda etti. Sebep ne olursa olsun, bir kulaklık girişi olan Galaxy S8, iPhone 7'den daha iyi bir IP su geçirmezliğe ve AirPod dahil olmak üzere kablosuz kulaklıklar ile eşleştirilebilme özelliği ile ön plana çıkıyor.
 
1493278982_01.jpg

Kilit açma seçenekleriGalaxy S8'de çok fazla kilit açma seçeneği var. Öte yandan iPhone 7'de (kuşkusuz çok iyi) TouchID ve ayrıca bir yedek PIN var, ama hepsi bu. Öte yandan Galaxy S8, bilindik PIN / şifre / desen seçeneklerinin yanı sıra bir yüz tanıma özelliği, bir parmak izi tarayıcı ve bir iris tarayıcıya sahip . Daha fazlası her zaman daha iyi değildir ancak, TouchID ve S8’in parmak izi sensörü eşit derecede iyi olduğunda, tüm diğer S8 seçenekleri, özellikle de iris tarayıcı, sadece güvenlik özelliğini yükseltiyor.
1493279050_02.jpg
10 yıllık tecrübe ile mutlu müşteriler.

Benzer paylaşımlar

Top magnifierarrow-down