Facebook'a artık internet olmadan da girebileceksiniz!

Yazar: Ömer LAYIK tarih: 11/12/2015
Facebook kullanıcıları, artık internetsiz ortamlarda da her şeyden haberdar olacak ve paylaşımlara yorum yazabilecek. Dünya da en çok kullanılan sosyal […]

facebook

Facebook kullanıcıları, artık internetsiz ortamlarda da her şeyden haberdar olacak ve paylaşımlara yorum yazabilecek.

Dünya da en çok kullanılan sosyal paylaşım sitesi olan Facebook, artık internetsiz ortamlarda veya internetin zayıf olduğu metro, tünel,yayla,kırsal kesimler gibi yerlerde de kullanıcılarının habersiz kalmayacaklarını ve paylaşımlara yorum yazabileceklerini duyurdu.
Facebook, 11.12.2015 tarihinde şirketle ilgili yeni gelişmeleri paylaştığı haber odası sitesinden konuyla ilgili bir duyuru yayınladı. Sosyal paylaşım sitesi duyurusunda, "haber takviyesi" adı verilen yeni uygulamayı tanıttı.
Facebook duyurusunda, "Amacımız, insanların kendileri için en değerli hikayelerle bağ kurmalarına yardımcı olmaktır. Artık Facebook kullanıcıları, internetsiz ortamlarda veya internetin zayıf olduğu metro, tünel,yayla,kırsal kesimler gibi yerlerde de habersiz kalmayacaklar" ifadesi kullanıldı.
Facebook Şirketi, kullanıcılarının internet olmayan veya zayıf olduğu ortamlarda bile paylaşımlara yorum yazabileceklerini ve bu yorumların daha sonra internet bağlantısı kurulduğunda arkadaşları tarafından görülebileceğini açıkladı.
Facebook şirketi bir çok yenilikleri yakın zamanda faaliyete geçireceğini de açıkladı.
 

10 yıllık tecrübe ile mutlu müşteriler.
Top magnifierarrow-down