Facebook TV geliyor!

Yazar: Ömer LAYIK tarih: 02/02/2017
Facebook, Apple TV gibi set üstü kutularla çalışmak için kendi TV uygulamasını kurma çalışmalarına başladı. Facebook, kullanıcılarına daha uzun video izlemeye teşvik edecek kendi TV uygulamasını devreye almaya hazırlanıyor. Video reklamlar için yeni bir kanal hazırlayan Facebook, kendi yapımlarını üretmeye başlayabilir. Facebook TV ile kendi TV platform ve TV uygulamasını kuran Facebook, reklam gelirlerinin yavaşlamadan […]

Facebook, Apple TV gibi set üstü kutularla çalışmak için kendi TV uygulamasını kurma çalışmalarına başladı.

Facebook, kullanıcılarına daha uzun video izlemeye teşvik edecek kendi TV uygulamasını devreye almaya hazırlanıyor. Video reklamlar için yeni bir kanal hazırlayan Facebook, kendi yapımlarını üretmeye başlayabilir. Facebook TV ile kendi TV platform ve TV uygulamasını kuran Facebook, reklam gelirlerinin yavaşlamadan artmaya devam etmesi için video öncelikli bir sosyal ağa dönüşüyor.
Facebook şimdi de Apple TV’ye rakip olacak
Facebook bünyesine kattığı yeni özellik ve uygulamalarla video içeriklere verdiği önemi net bir şekilde ortaya koydu. Facebook videolarında reklam döneminin başlayacağı duyurulmuştu. Ardından mecranın uzun süreli videolara öncelik vereceği açıklandı. Platform şimdi bu içeriklerle televizyonlarımıza gelmeye hazırlanıyor.
Televizyonların halen büyük bir güç olduğunu düşünen Facebook, kendi TV uygulamalarını hazırlayarak hem bu sektörde var olmak ve Apple TV’ye rakip olmak istiyor.
Facebook’un yeni video merkezli uygulaması, orijinal ve premium video içeriklerine ev sahipliği yapacak. Facebook, bunun için yapımcılarla görüşmeye devam ediyor.
10 yıllık tecrübe ile mutlu müşteriler.

Benzer paylaşımlar

Top magnifierarrow-down