Facebook ekranı ikiye bölecek!

Yazar: Ömer LAYIK tarih: 25/10/2017
Sosyal medya devi Facebook, kullanıcı alışkanlıklarını kökünden değiştirecek bir özellik üzerinde çalışıyor. Teknoloji Sosyal Medya Facebook ekranı ikiye bölecek! Facebook, kullanıcıların görüntülediği içerik akışlarını ikiye ayıracağı yeni özelliğini 6 ülkede test etmeye başladı. Yeni özellik ile kullanıcıların görüntülediği içerik akışları arkadaş listelerinde olan kişilerden gelenler ve beğendiği sayfalardan gelenler olarak ikiye ayrılacak. Facebook'un Haber Akışı'nın ikiye bölünmesinin ardından Facebook hesabı […]

Sosyal medya devi Facebook, kullanıcı alışkanlıklarını kökünden değiştirecek bir özellik üzerinde çalışıyor.


Facebook, kullanıcıların görüntülediği içerik akışlarını ikiye ayıracağı yeni özelliğini 6 ülkede test etmeye başladı. Yeni özellik ile kullanıcıların görüntülediği içerik akışları arkadaş listelerinde olan kişilerden gelenler ve beğendiği sayfalardan gelenler olarak ikiye ayrılacak.
Facebook'un Haber Akışı'nın ikiye bölünmesinin ardından Facebook hesabı olan kurumların paylaşımlarını arkadaşlardan gelen gönderiler arasında göstermek için Facebook'a para ödemesi gerekecek. Söz konusu yeni özelliğin testleri halihazırda Bolivya, Kamboçya, Guatemala, Sırbistan, Slovakya ve Sri Lanka'da sürüyor.
1508924474_qweg5650.jpg
 
Ancak bu özelliğin Facebook'a ne zaman entegre edileceğine dair henüz resmi bir açıklama bulunmuyor. Ancak tahmin ediyoruz ki en geç 2018'de entegre edilmiş olacaktır!
10 yıllık tecrübe ile mutlu müşteriler.

Benzer paylaşımlar

Top magnifierarrow-down