Club House Nedir, Nasıl Kayıt Olunur?

Yazar: Ömer LAYIK tarih: 01/02/2021
Reynmen, Ezgi Mola, Enis, İrem Derici, Cem Yılmaz gibi fenomenlerin olduğu yeni bir sosyal ağ. Son haftalarda çok popüler olan uygulamaya Türkiye'de akın ediyor. Club House'da sadece sesli paylaşım yapabilirsiniz. Diğer sosyal medyalardan farklı olarak yazılı mesajlaşma, görüntülü konuşma, gönderi ya da fotoğraf paylaşımı yapılmamaktadır. Twitter ve instagram uygulamalarını da bağlayabildiğiniz uygulamayı bir çok haber […]

Reynmen, Ezgi Mola, Enis, İrem Derici, Cem Yılmaz gibi fenomenlerin olduğu yeni bir sosyal ağ. Son haftalarda çok popüler olan uygulamaya Türkiye'de akın ediyor. Club House'da sadece sesli paylaşım yapabilirsiniz. Diğer sosyal medyalardan farklı olarak yazılı mesajlaşma, görüntülü konuşma, gönderi ya da fotoğraf paylaşımı yapılmamaktadır.

Twitter ve instagram uygulamalarını da bağlayabildiğiniz uygulamayı bir çok haber sitesinde görebilirsiniz. Son günlerde twitter ve instagram fenomenleri oldukça duyurduğu uygulama en çok indirilenler arasında bulunmaktadır.

Popüler uygulama olan Club House’da Elon Musk odasında anlık 4.900 kişi dinliyor.

Club House, sadece ios kullanıcıları dahil olduğu uygulamadır. Android kullanıcıları google play'de bulma imkanı yok. Apple store'da Club House olarak indirebilirsiniz. Son haftaların popüler olan uygulamaların değeri 1.000.000 dolar olarak açıklandı.

Uygulamaya davetiyesiz giriş bulunmamaktadır. Bir arkadaşınızdan sms ile davet almalısınız. Gelen sms 'deki linke tıklayıp üye olabiliyorsunuz.

Her yeni katılana 2 kişi davet etme hakkı verilmektedir. Ayrıca uygulama da çok zaman geçirenlere ek davet hakkı verilmektedir. Odalar 5.000 kişi ile sınırlıdır.

Club House üye olunca oda açmanız gerekmektedir ve uygulama içerisindeki insanlarla iletişime geçebilirsiniz. Aynı şekilde başka odalara katılıp, sohbet edebilirsiniz. Odalara katıldığınızda sohbete katılmak isterseniz, sağ alt köşe de el işaretine tıklayıp, söz hakkı almanız gerekmektedir.

Bir çok ünlü kişilerin kullandığı Club House uygulaması ne kadar güvenilir olduğu zamanla anlayacağız. Fake profiller ne zaman açılacağı bilinmezken uygulama da güzel sohbet edildiği görülmektedir.

10 yıllık tecrübe ile mutlu müşteriler.

Benzer paylaşımlar

Top magnifierarrow-down