Bir Selfie Denemesi Daha Ölümle Bitti

Yazar: Ömer LAYIK tarih: 05/03/2016
Dikkatsizce yapılan bir selfie denemesi ölümle sonuçlandı. Mobil cihazların, internetin ve sosyal ağların hızla gelişmesi ile çılgınlık haline gelen selfie fotoğrafçılığı, can almaya ve can yakmaya devam ediyor. Washington'da gerçekleşen olayda, elindeki silah ile selfie çekmeye çalışan kişi hayatını kaybetti. Washington'da gerçekleşen olayda, 43 yaşında olan ve ismi verilmeyen bir kişi, kız arkadaşı ile gün […]


Dikkatsizce yapılan bir selfie denemesi ölümle sonuçlandı.
Mobil cihazların, internetin ve sosyal ağların hızla gelişmesi ile çılgınlık haline gelen selfie fotoğrafçılığı, can almaya ve can yakmaya devam ediyor. Washington'da gerçekleşen olayda, elindeki silah ile selfie çekmeye çalışan kişi hayatını kaybetti.
ömer layık
Washington'da gerçekleşen olayda, 43 yaşında olan ve ismi verilmeyen bir kişi, kız arkadaşı ile gün boyunda elinde silah ile selfie denemeleri yapmaya başlamış. Her defasında dikkatli davranıp silahı boşaltan şahıs, sonrasında ise şarjörü tekrar silaha koymuş.
Selfie denemelerinin son kısmında ise silahı boşaltmayı unutan kişinin elinde silah patlamış ve kişi, kız arkadaşının gözlerinin önünde hayatını kaybetmiş. Selfie kazalarındaki ölüm sayısının ise köpek balığı saldırılarını geçmiş olması, bu tür durumlarla daha net bir şekilde kanıtlanabiliyor.
Selfie çekeceğim derken canınızdan olmaya gerek yok, anı ölümsüzleştireyim derken ölmek hoş bir sonuç değil. Dikkatli olmakta fayda var.

10 yıllık tecrübe ile mutlu müşteriler.

Benzer paylaşımlar

Top magnifierarrow-down