HTC Akıllı Saati İçin Geri Sayım Başladı

Yazar: Ömer LAYIK tarih: 12/02/2016
HTC’nin uzun bir süredir dillendirilen akıllı saati için geri sayıma geçildi diyebiliriz. Mobil dünyasının güvenilir bilgi kaynaklarından evlekas, HTC fanlarını sevindirecek gelişmeyi Twitter hesabından duyurdu. Popüler sızıntı kaynağına göre HTC’nin ilk akıllı saati nisan sonundan önce tanıtılmış olacak. Akıllı satin tasarım ya da teknik özellik detayları şimdilik gizemini koruyor. *2014 yılında evleaks tarafından sızdırılan bir […]

HTC’nin uzun bir süredir dillendirilen akıllı saati için geri sayıma geçildi diyebiliriz. Mobil dünyasının güvenilir bilgi kaynaklarından evlekas, HTC fanlarını sevindirecek gelişmeyi Twitter hesabından duyurdu. Popüler sızıntı kaynağına göre HTC’nin ilk akıllı saati nisan sonundan önce tanıtılmış olacak. Akıllı satin tasarım ya da teknik özellik detayları şimdilik gizemini koruyor.
Ömer LAYIK
*2014 yılında evleaks tarafından sızdırılan bir fotoğraf. Söz konusu saatin HTC'nin ilk akıllı saati olacağı iddia edilmişti.
Tayvanlı şirket son gelen haberlere göre 11 Nisan’da One M10’un duyurusunu gerçekleştirecek. Londra’da gerçekleşecek basın etkinliğinde HTC’nin ilk akıllı saatini de görücüye çıkarması muhtemel görünüyor.
Qualcomm’un kısa süre önce duyurusunu gerçekleştirdiği Snapdragon Wear 2100 işlemcisiyle Android Wear platformunu hem performans hem de güç verimliliği noktasında yeni bir boyuta taşıyacak. Tam da bu duyurunun ardından HTC akıllı saatin dillendirilmesi, akıllı saatte yer alacak işleminin büyük orada belli olduğunu gösteriyor.

10 yıllık tecrübe ile mutlu müşteriler.

Benzer paylaşımlar

Top magnifierarrow-down