Whatsapp'a Yeni Güncelleme Geliyor

Yazar: Ömer LAYIK tarih: 07/02/2016
Artık tamamen ücretsiz olan WhatsApp kendini geliştirmeyi sürdürüyor. WhatsApp yaptığı son güncelleme ile de WhatsApp kullanıcılarının beğenisini kazandı. WhatsApp için Yeni Güncelleme! Aynı anda 256 kişiyle sohbet etme imkanına kimin ihtiyaç duyacağından emin değiliz. Ancak Android için WhatsApp uygulaması beta versiyonunda yapılan bir güncelleme ile grup sohbetinde sohbet edebileceğiniz kişi sayısı 100’den 256’ya çıkarıldı. WhatsApp […]

Artık tamamen ücretsiz olan WhatsApp kendini geliştirmeyi sürdürüyor. WhatsApp yaptığı son güncelleme ile de WhatsApp kullanıcılarının beğenisini kazandı.
WhatsApp için Yeni Güncelleme!
Ömer layık
Aynı anda 256 kişiyle sohbet etme imkanına kimin ihtiyaç duyacağından emin değiliz. Ancak Android için WhatsApp uygulaması beta versiyonunda yapılan bir güncelleme ile grup sohbetinde sohbet edebileceğiniz kişi sayısı 100’den 256’ya çıkarıldı. WhatsApp grup sohbetindeki bu artış 2.12.437 sürümünde bulunabiliyor.
Bu sürümü Google Play Store sayesinde yükleyebileceğiniz gibi bir an önce 256 kişiyle sohbet etme imkanına kavuşmak istiyorsanız telefonunuzdaki kaynak linkine tıklayıp APK Mirror seçeneğinden beta sürümünü yükleyebilirsiniz.
WhatsApp 1 Milyar Kullanıcıyı Aştı!
WhatsApp Artık Tamamen Ücretsiz
WhatsApp 99 cent olan yıllık ücretini kaldırdıktan sonra şu anda tamamen ücretsiz bir hale gelmiş durumda. WhatsApp sayesinde mesajlaşmanın yanı sıra internet üzerinde arama yapabilir, video ve sesli mesaj gönderebilir ve alabilir ayrıca da WhatsApp grup sohbetleri gerçekleştirebilirsiniz. Offline olduğunuz için görmediğiniz mesajları ise uygulamayı açar açmaz görebilirsiniz.
Facebook 2014 yılının Ocak ayında WhatsApp uygulamasını 21.8 milyar dolara satın aldıktan sonra uygulamaya yeni özellikler ekleyip eski özellikleri de güncellemeyi sürdürmüştü. 256 kişiyle aynı anda sohbet etme yeteneğiniz olmayabilir ama en azından WhatsApp beta sürümü ile bunu yapabileceğinizi bilmek güzel.

10 yıllık tecrübe ile mutlu müşteriler.

Benzer paylaşımlar

Top magnifierarrow-down