Samsung Galaxy Tab S3 Göründü!

Yazar: Ömer LAYIK tarih: 01/02/2016
Samsung Galaxy Tab S3 olduğu tahmin edilen cihazlar Hindistan’da ortaya çıktı. Peki Galaxy Tab S3 ile ilgili bilgiler neler? İşte tüm detaylar! Samsung Galaxy Tab S3 Göründü! Samsung tarafında şu sıralar gündemi önümüzdeki ay tanıtılması beklenen Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge meşgul ediyor. Ancak Samsung, her ne kadar arka planda kalsada Galaxy Tab ailesinin […]

Samsung Galaxy Tab S3 olduğu tahmin edilen cihazlar Hindistan’da ortaya çıktı. Peki Galaxy Tab S3 ile ilgili bilgiler neler? İşte tüm detaylar!
Samsung Galaxy Tab S3 Göründü!
Samsung tarafında şu sıralar gündemi önümüzdeki ay tanıtılması beklenen Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge meşgul ediyor. Ancak Samsung, her ne kadar arka planda kalsada Galaxy Tab ailesinin yeni üyelerini de bir yandan çıkarmaya hazırlanıyor.
Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge için Android Marshmallow!
Samsung Galaxy Tab S3 Hindistan’da Göründü!

ömer layık
Samsung‘un yeni üst seviye tableti olması beklenen ve Galaxy Tab S3 olduğu tahmin edilen cihazlar Hindistan’ın ithalat ve ihracat takibi için kullanılan Zauba isimli veritabanında ilk kez listelendi. İki farklı ekran boyutuyla listenen cihazlardan 8 inç’lik model SM-T719, 9.7 inç’lik model ise SM-T813 model numarasıyla listede yerini aldı.
Model numaralarına bakıldığında Samsung’un Galaxy Tab S2 ile benzer model numaralarının listede yer alması ise bu cihazların Galaxy Tab S3 olduğu ihtimalini kuvvetlendiriyor. Samsung Galaxy Tab S3 olduğu tahmin edilen bu cihazların Hindistan’a gönderilmesindeki amacın ise cihazların çeşitli testlere sokulması olduğu tahmin ediliyor.
Samsung Galaxy Tab S3 modelinin tahmin edilen özelliklerine baktığımızda selefi Galaxy Tab S2‘ye göre daha yüksek kapasiteli pil, 4GB RAM, Super AMOLED ekran ve muhtemelen Exynos 7420 işlemciye yer verilmesi bekleniyor. Samsung Galaxy Tab S3 ile ilgili şimdilik bilinen çok fazla bilgi yok. Önümüzdeki günlerde Samsung Galaxy Tab S3 hakında yeni bilgiler geldikçe sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

10 yıllık tecrübe ile mutlu müşteriler.

Benzer paylaşımlar

Top magnifierarrow-down