Yazar: Ömer LAYIK tarih: 29/01/2016
Samsung, gelen bilgilere göre Galaxy A9’dan sonra Galaxy A9 Pro modelini hazırlıyor. Peki Galaxy A9 Pro ile ilgili detaylar neler? İşte Galaxy A9 Pro detayları! Samsung Galaxy A9 Pro Gelebilir! Samsung 2015’in son günlerinde Galaxy A9 serisiyle teknoloji severlerden tam not almayı başarmıştı. Son günlerde sürekli reklamlarını da görür olduğumuz Samsung Galaxy A9 serisi için […]

Samsung, gelen bilgilere göre Galaxy A9’dan sonra Galaxy A9 Pro modelini hazırlıyor. Peki Galaxy A9 Pro ile ilgili detaylar neler? İşte Galaxy A9 Pro detayları!
image
Samsung Galaxy A9 Pro Gelebilir!
Samsung 2015’in son günlerinde Galaxy A9 serisiyle teknoloji severlerden tam not almayı başarmıştı. Son günlerde sürekli reklamlarını da görür olduğumuz Samsung Galaxy A9 serisi için yeni bir model olacak olan Galaxy A9 Pro modeli de yakında tanıtılabilir. Peki Samsung Galaxy A9 Pro modeli ile ilgili ne gibi bilgiler var?
Karşınızda Samsung Galaxy A9!
İşte Samsung Galaxy A9 Pro Modeli ile İlgili Bilgiler!
Gelen bilgiler doğru ise Samsung Galaxy A9 Pro, adından da anlaşılacağı üzere Galaxy A9 modeline göre daha üst seviye özelliklere sahip olacak. Samsung Galaxy A9 Pro‘nun model numarası ise SM-A9100 olacak. Samsung Galaxy A9 Pro ilk gelen bilgilere göre 490 dolarlık fiyat etiketiyle sadece Çin pazarında kullanıcısıyla buluşacak.
Samsung Galaxy A9 Pro‘nun hali hazırda selefi Galaxy A9‘a göre daha yüksek bir pil kapasitesi ve ekran çözünürlüğü ile birlikte geleceği tahmin ediliyor. Bunun yanı sıra işletim sistemi sürümü tarafında Android 5.1 Lollipop sürümünü barındıran Galaxy A9 yerine Android 6.0 Marshmallow ile çalışan bir Galaxy A9 Pro‘nun da gelmesi de yüksek bir ihtimal olarak görülüyor.
Samsung Galaxy A9 Pro ile gelen bütün bu bilgilerin ve tahminlerin doğruluğu henüz ispatlanmış değil. Ayrıca bütün bunlar doğru olsa bile Samsung‘un son anda ürün üzerinde ve satış stratejisinde değişikliğe gitme gibi bir ihtimalinin olduğunu da göz ardı etmemek lazım. Samsung Galaxy A9 Pro‘nun akıbetini hep beraber bekleyip göreceğiz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR Şirketler Turkcell Şirketim’i Kullanıyor!
Şirketler Turkcell Şirketim’i Kullanıyor!
Turkcell Şirketim, şirketlerin favori uygulamalarından biri oldu. Peki Turkcell Şirketim ile ilgili istatistikler neler? İşte Turkcell Şirketim’in detayları! 2 gün Önce Eklendi. Android Microsoft Lumia 950 XL Yeniden Satışa Çıkacak!
Microsoft Lumia 950 XL Yeniden Satışa Çıkacak!
Microsoft’un bir süredir satışta olmayan modeli olan Lumia 950 XL, Microsoft’tan edinilen bilgiye göre çok yakında yeniden raflardaki yerini alacak. 3 hafta Önce Eklendi. HABERLER Karşınızda Samsung Galaxy A9!
Karşınızda Samsung Galaxy A9!
Samsung, Galaxy A9 modeli akıllı telefonunu resmen tanıttı. Peki Samsung Galaxy A9’un özellikleri neler? İşte tüm detaylarıyla Samsung Galaxy A9!

10 yıllık tecrübe ile mutlu müşteriler.

Benzer paylaşımlar

Top magnifierarrow-down