İçerik Pazarlamada 5 En İyi Google Chrome Uzantıları

Yazar: Ömer LAYIK tarih: 11 Aralık 2015
Google Chrome uzantıları Bir içerik pazarlamacı olmak sabır ve organizasyon bir sürü içerir ve hatta bizim emrinde teknoloji ve araçları […]

ömerl layık içerik pazarlama
Google Chrome uzantıları Bir içerik pazarlamacı olmak sabır ve organizasyon bir sürü içerir ve hatta bizim emrinde teknoloji ve araçları ile tüm bu yeterli değil. Neyse ki bizim için, sizin süreci hızlandırmaya yardımcı ve verimliliği artırabilir orada harika Google Chrome uzantıları bir ton vardır.
İçerik pazarlama için beş iyi Google Chrome uzantıları bir göz atın.
ONETAB
Bir içerik pazarlamacı ve olarak dijital pazarlamacı olarak tam size tarayıcılar nasıl alabilirim sekme ağır biliyoruz. Orada Google Chrome benim pil kullanımı% 75'ini alıyor zamanları var ve benim laptop  Chrome'da benim açık sekmelerden kullanıyorum çünkü tüm bellek patlayacak gibi geliyor.
Peki, OneTab sekme ve bellek tüm sorunları çözmek için burada. OneTab sizin sekmelerin tüm kaynakların tüm çalışan listesini tutar ve bir temiz küçük listedeki hepsini tutar. Bu tarayıcı sadece organize tutmak için yardımcı olur , ama aynı zamanda da pil ömründen tasarruf sağlar.Google Chrome emme bellek miktarına, aşağı çeker.
Hepsinden iyisi, sen çalışıyoruz farklı projeler için OneTab içinde farklı liste oluşturabilirsiniz.Organize kalmak için bu aracı kullanın.
GRAMMARLY
Sizinle içeriği bunu tahmin bir içerik pazarlamacı olarak, sürekli çalışıyoruz. Ve bu içeriğin kendiniz ya da bir müşteri için olsun, bunu nerede doğru dil bilgisi ve cümle yapısı, sahip olduğundan emin olmak gerekir Grammarly uzantısı kullanışlı oluyor.
Grammarly haber bültenleri ve sosyal medya mesajları, Blog yazılarına ve makalelerden, herhangi bir içerik parçası üzerinde kullanılabilir. Ayrıca, Grammarly Gmail, Yahoo Mail, Facebook, Twitter, Pinterest, Tumblr, WordPress, LinkedIn ve daha fazlası dahil olmak üzere farklı sitelere bir ton ile uyumludur.
Grammarly dağıtmak ve daha iyi o küçük dil bilgisi hataları yapmayı durdurmak içindir.
RITETAG
RiteTag Facebook, Twitter, Instagram ve benzeri sosyal ağlar üzerindeki içerikleri bastırıyorlar içerik pazarlamacılar için mükemmel bir Chrome uzantısıdır. Hepimiz hastags yakalanmak ve bazen bu yüzden biz kullanmak için hangilerinin  yakalanmış konuma bak; RiteTag işte bu sıra da devreye giriyor.
RiteTag sosyal medya mesajlarını okumak ve daha sonra yazının içeriğini tamamlayacak en iyi hashtag'ler önerebilirsiniz. Bir hashtag seçildikten sonra, uzatma sonra o hashtag ile aldığınız kaç saatte görüşleri hashtag alır, ya da kaç retweets saat  başına tweets gibi temel veri noktaları pazarlamacılara, hashtag gerçek zamanlı analitik sağlayacaktır.
Her zaman sosyal medya mesajların en aldığınızdan emin olmak için doğru hashtag'ler ve görüntüleri gerekecek, böylece uzatma da yanı sıra görüntü ve GIF çalışır.
DRUMUP
DrumUp Dünyanın  1 Sosyal Medya ve İçerik Pazarlama App olarak kendini Dubs ve bir kaç hafta kullandıktan sonra, ben kabul edeceğinizi düşünüyorum. Toplumsal için son içerik tavsiye ardından web üzerindeki içerik tarama ve her birinde bir sosyal yönetim ve içerik oluşturma aracıdır.
İçerik tarandığında, yapmanız gereken tüm DrumUp uzantısını tıklayın ve sağ Chrome yoluyla sosyal medya paylaşılabilir 10 makale önerileri sizi göstereceğiz tarayıcısı bundan daha kolay olmaz. Tüm bunların üstüne, DrumUp da belirli bir zamanda canlı gitmek için sosyal mesajları planlamak için izin veren bir sosyal medya zamanlayıcı gibi davranır.
DrumUp ayrıca e-ticaret şirketleri için sosyal medya içeriği için ipuçları en iyi uygulamaları gönderme Facebook'ta her şeyi ipuçları sağlayan harika bir blog'u var.
MELDIUM
Hiçbir şey sürekli olarak ve biz içerik pazarlamacılar hep kullanan farklı web siteleri ve internet uygulamaları üzerinden ve neyse ki yardımıyla oturum açmak  zorunda açmayı kolaylaştıran Meldium, bize kullanıcı adı ve şifre girmesine  gerek kalmadan girişe basıp oturumuzu açıyor.
Meldium istediğiniz herhangi bir web sitesine kullanıcı adı ve şifreleri saklar ve en iyisi, otomatik şimdiye klavye dokunmak zorunda kalmadan bu web siteleri içine giriş edeceğiz şifre yönetim aracıdır.
Meldium hakkında en iyi şeylerden biri otomatik onlara bir hesap oluşturarak ve  bunları istiyorum ve platformlara erişim sağlayan, yeni personel oryantasyon akıcılık olmasıdır.

10 yıllık tecrübe ile mutlu müşteriler.

2 comments on “İçerik Pazarlamada 5 En İyi Google Chrome Uzantıları”

  1. uygulamalar için çok teşekkürler bu uygulamaları heryer bulamıyoruz devamlı olarak takip etmek şart bu uygulamaları

  2. Faydalı uzantıları listelemişsiniz. Aralarında kullandığım uzantılarda var şu anda. Bu alandaki herkesin kullanması lazım bunları... Teşekkürler paylaşım için...

Top magnifierarrow-down